اعتبار تاپلند

راهنمای خرید اقساطی

تاپ‌لِند

شما می‌توانید بدون نیاز به ضامن تنها با استفاده از چک و سفته از تاپ‌لِند اعتبار دریافت کنید. این اعتبار دریافتی شامل یک کد اعتباری مانند کد تخفیف یا هدیه می باشد که در هنگام خرید از فروشگاه‌ اینترنتی کیمیا آنلاین می‌توانید به میزان 100 درصد از آن استفاده نمایید و اقساط خرید خود را به تاپ‌لِند بازگردانید. اعتبار دریافتی شما از تاپ‌لند در مرتبه اول حداکثر 10 میلیون تومان و برای دفعات بعد 20 میلیون تومان میباشد. برای دریافت اعتبار نیاز است که مراحل زیر را طی نمایید.

گام اول

ثبت درخواست

در صفحه ثبت درخواست مبلغ اعتبار مورد نظر، نوع تضامین، تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص و درخواست خود را ثبت می‌کنید. در ادامه باید وارد پنل مشتریان شوید اگر قبلاً عضو تاپ‌لِند شده باشید با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد امنیتی وارد پنل خود می‌شوید در غیر این صورت در صفحه مورد نظر با وارد کردن نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل در وب‌سایت تاپ‌لِند ثبت نام نمایید.

گام دوم

تکمیل اطلاعات

پس از ثبت نام اولیه می‌بایست سایر اطلاعات خود را که شامل اطلاعات فردی و شغلی می‌باشد را تکمیل و یا اگر قبلاً تکمیل نمودید در صورت نیاز ویرایش و بروز آوری کنید.

گام سوم

تکمیل مدارک و ثبت نهایی

پس از تکمیل اطلاعات می‌بایست مدارک مورد نظر را مطابق راهنمای موجود در بخش مربوطه بارگذاری نمایید و در انتها ثبت نمایید.

گام چهارم

اعتبار سنجی

پس از اینکه تمامی اطلاعات و مدارک ثبت و مورد تائید شد می بایست مبلغ مورد نظر به منظور اعتبارسنجی را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید. کارشناسان اعتبارسنجی تاپ‌لِند طی 24 ساعت فرآیند اعتبارسنجی را انجام می‌دهند و در این مدت در صورت وجود هر مسئله ای در اعتبارسنجی آن را از طریق پیامک یا تماس با شما در جریان قرار می‌دهند و در نهایت در صورت تائید اعتبارسنجی، میزان اعتبار شما مشخص می‌گردد.

گام پنجم

دریافت تضامین

مبلغ ضمانت شما که می‌بایست بر روی چک یا سفته درج گردد از طریق پیامک یا تماس کارشناسان تاپ‌لِند به اطلاع شما می‌رسد و می‌بایست طبق راهنمای تنظیم چک و سفته تضامین خود را تهیه و تصویر آن را در بخش مدارک بارگذاری و پس از تائید کارشناسان به آدرس تاپ‌لِند که در قسمت تماس با ما آمده است ارسال نمائید.

گام ششم

دریافت اعتبار و خرید

پس از دریافت و تائید تضامین، شما می‌توانید تصویر قرارداد خود را مشاهده و پس از تایید و پرداخت اولین قسط خود، طی یک روز کاری کد اعتباری مورد نظر برای شما صادر می‌گردد و می‌تواند برای خرید از کیمیا آنلاین استفاده نماید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر شماره : 02188935110 

شماره واتساپ 09914038583  آماده پاسخگویی سئوالات شماست. (لطفا فقط پیام)