اعتبار بای چک

راهنمای خرید اقساطی

بای چک

شما می توانید از شرایط فروش اقساطی انواع کالا از قبیل گوشی موبایل، لپ‌تاپ، تبلت، قطعات کامپیوتر، لوازم خانگی و... بدون ضامن و تحویل سریع استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین با سالها تجربه در خصوص عرضه کالا، زمینه فروش اقساطی کلیه محصولات خود را برای شما همراهان گرامی فراهم آورده است تا بتوانید از تسهیلات خرید اقساط با شرایط بسیار آسان و بدون ضمانت و بدون چک کارمندی استفاده نمائید. خریداران محترم می‌توانند با پرداخت فقط 25% قیمت اصلی کالا به صورت پیش پرداخت و تسویه باقی‌مانده به صورت اقساط حداکثر 24 ماهه اقدام به خرید نمایند. هیچ سند و یا چکی بابت ضمانت از شما دریافت نمی‌گردد و حتی شما با چک شخصی و بدون نیاز به چک کارمندی میتوانید از تسهیلات خرید اقساطی کیمیا آنلاین بهره‌مند گردید.

گامهای سفارش

روند ثبت سفارش اقساط در سایت کیمیا آنلاین بسیار ساده است، فقط کافیست درخواست خود را ثبت و قدمهای ثبت را دنبال کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گام اول

داشتن حساب کاربری

اگر قبلا در سایت کیمیا آنلاین ثبت نام نکرده اید از اینجا حساب کاربری خود را ایجاد نمایید.

گام دوم

ثبت درخواست

برای ثبت درخواست اطلاعات شخصی، بانکی، مبلغ مورد نیاز و ... مورد نیاز میباشد که با کلیک کردن در اینجا صفحه مورد نظر برای شما باز میشود.

وضعیت حساب

پس از ثبت درخواست کد رهگیری برای شما پیامک خواهد شد، طی 2 تا 3 روز کاری وضعیت حساب شما هم برای شما پیامک و هم برای بخش اقساط کیمیا آنلاین ارسال میشود. در صورت تایید حساب شما واحد فروش اقساط با شما تماس خواهد گرفت.

گام سوم

ثبت سفارش ، تسویه و تحویل کالا

پس از تایید حساب، سفارش شما توسط کارشناسان فروش اقساط ثبت می‌گردد. شما می‌بایست چک یا سفته را برای واحد اقساط ارسال نمایید. پس از دریافت و تایید چک یا سفته توسط بای چک ، پیش پرداخت را واریز و کالای خود را دریافت می‌نمایید.