درباره کیمیا آنلاین

مقدمه

گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم کامپیوتر و به عبارت کلی تکنولوژی اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتی که بیشترین بهره‌مندی از این تکنولوژی را دارند ، در ارائه خدمات بهتر و سود آوری بیشتر پیشتاز خواهند بود.

معرفی

با توجه به گسترش روز افزون تجارت الکترونیک و نیاز مشتریان و جامعه انفورماتیک ایران جهت دسترسی سریع به قیمت کالاهای مورد نیاز روز بازار و اطلاع رسانی در خصوص تازه های بازار بر آن شدیم در سال 1386 وب‌سایت اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی "کیمیا آنلاین" را راه اندازی کنیم. در سال 1399 برای ارزش نهادن به کاربران و مشتریان عزیز تصمیم بر آن گرفتیم نرم افزار سایت را بروز رسانی کرده و تغییرات زیادی در جهت بهبود اصول کاربری مشتریان قدم برداریم. امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده  باشیم؛ از این که همیشه کنار ما بوده اید صمیمانه سپاسگذارتان هستیم.

کیمیا آنلاین روش های مختلفی برای پرداخت و ارسال سفارش ها در دسترس کاربران قرار داده تا تمامی افراد بتوانند خریدی مطمئن بصورت نقد یا اقساط را داشته باشند. 

بزرگترین سرمایه برای فروشگاه های اینترنتی کاربران آن سایت هستند، کیمیا آنلاین نیز بر اساس رعایت همین اصل در جهت جلب رضایت و حفظ مشتریان گام برمیدارد.


زمینه های فعالیت

  • عرضه قطعات اصلی کامپیوتر 
  • انواع لپ تاپ و لوازم جانبی
  • انواع تلفن همراه و تبلت و لوازم جانبی
  • ارائه تجهیزات شبکه
  • عرضه کامپیوتر های شخصی به صورت تخصصی با توجه به نیازهای شخصی و سازمانی
  • انواع لوازم خانگی

صاحب امتیاز : مسعود مشهدی